Мы используем файлы-cookie для того, чтобы предоставить Вам больше возможностей при использовании сайта SPORTY.UA
Популярные виды:
Парковка
Клуб карате-до «Тай-сен» заснований 20 березня 2010 року в м. Чернівці у формі молодіжної громадської організації. Сьогодні у клубі тренується близько 120 осіб. Основний стиль карате-до, який вивчається у клубі – Шотокан, заснований видатним японським майстром Гічіном Фунакоши. Додатково практикується освоєння основ древнього мистецтва японських воїнів – джиу-джитсу. Основний спортивний напрямок – версія WKF.
Клуб “Тай-сен” є членом Всеукраїнської Федерації Карате-до “Сін-Сьобу” (президент В.В. Галан, м. Чернівці, 6-й дан карате) та Української Федерації Карате (президент С.Левчук м. Київ)
Спортивний клуб «Тай-сен» приділяє особливу увагу подальшому зростання кількості дітей зайнятих спортом, створенню умов оздоровлення, підвищення рівня майстерності спортсменів, виявленню талановитої молоді та її виховання.
В клубі працюють досвідчені тренера , які систематично проходять атестацію, приймають участь у міжнародних та національних зборах. Щороку організовують літні збори. Спортсмени клубу є чемпіонами та призерами міжнародних та національних змагань.
Атестація на пояси ведеться за програмою ВФКД „Сін-Сьобу”, яка крім екзаменаційних вимог класичних шкіл Шотокан передбачає вивчення елементів техніки джиу-джитсу, теоретичні знання та практичне застосування тактик спортивного та реального бою, відмінну фізичну підготовку.
5 из 5
Именно для детишек школа офигенна, как для взрослых не знаю.
Детишки порадовали меня и записались на тренировки, сын вот у вас тренит - вроде бы получается!
сыночек стал сильнее на глазах, так подрос, умничка))) спасибо чки за ваши труды)
Рабочее время:
Телефоны:
E-mail:
Оставьте ваши контактные данные и менеджер свяжется с Вами в удобное для Вас время:
Нет аккаунта? Зарегистрироваться
Нет аккаунта?